19. 5. 2016 je našo šolo obiskal mladinski pisatelj Franci Rogač in s tem smo proslavili zaključek bralne značke v tem šolskem letu.
Predstavil nam je svojo življenjsko zgodbo. Pripovedovanje je bilo zelo zanimivo, predvsem pa poučno. Sedaj poznamo nekatere pasti, ki nam jih prinaša življenje, vemo pa tudi, koliko pomenita dobra izobrazba in vztrajnost.
Predstavitev nam je bila zelo všeč in zagotovo bo marsikdo od nas v roke vzel njegovo avtobiografijo.

Ana Stančin, 8.b

V četrtek, 19. 5. 2016, smo imeli prireditev ob zaključku bralne značke. Obiskal nas je pisatelj in pravljičar Franci Rogač. Druženje je bilo zelo prijetno in sproščeno. Franci Rogač nam je predstavil svoje pravljice. Opisal nam je tudi svojo življenjsko zgodbo. Povedal je, da nam v življenju lahko vse uspe, če se le potrudimo in si to močno želimo. Bil je zelo zanimiv, ob koncu druženja pa smo tudi zapeli.

Učenci 3.b razreda

img_8540_1