Ponovno smo se vrnili nazaj v šolske klopi in se spomnili prijateljev 1.a razreda v Raki. Pred velikonočnimi prazniki smo ponovno prejeli njihovo pismo, ki smo ga bili zelo veseli. Še posebej smo se razveselili družabne igre Kaj imam?, ki se je skrivala v pismu. Z njeno pomočjo smo lahko na zabaven način preverili poznavanje velikih tiskanih črk in ugotovili, da z njimi nimamo težav. Ta igra pa je pred nas postavila nov izziv. Razmišljali smo, kaj pa bi jim lahko mi, poleg pisma, poslali, da bi jim še bolj polepšali dneve v šoli. Ker imamo zelo radi družabne igre, smo ustvarili svojo, ki se imenuje Odpelji se od Murske Sobote do Rake. Seveda smo jo najprej preizkusili sami in ugotovili, da nam je všeč. Upamo, da bo še našim prijateljem. Dodali pa smo še razredno fotografijo pred panojem,  na katerem je zemljevid poti od Murske Sobote do Rake,  pisma  prijateljstva in okraski (pisane meduze in sladoledne lučke), ki so nam jih poslali.
Ponosni smo, da nam je uspelo spoznati nove prijatelje in to prijateljstvo z njimi tudi ohraniti.

Učenci 1.b z učiteljicami Ingrid, Alenko, Simono

img_17_1