Na naši šoli je tudi letos potekala poletna šola angleščine – English in Action. Tečaja se je udeležilo kar 31 učencev iz vseh treh osnovnih šol v Murski Soboti. Na vprašanje, kako si se počutil na tečaju, so učenci odgovarjali:
»Učitelja sta bila zelo prijazna in zabavna. Veliko sem se naučila in se ob tem zabavala.« Neisha Š.
»Igre, ki smo se jih igrali, so bile zelo zabavne.« Lana T.
»Učitelja sta bila zelo zabavna in prijazna, naučila sem se kar nekaj novih stvari.« Nuša G.
»Bilo je super! Zabavala sem se vsako uro. Vmes smo se tudi igrali.« Eva T.
»Zelo zanimivo in naslednje leto bom z veseljem prišla še enkrat.« Katarina F.
»Ni bilo lepo, odlično je bilo. Igrali smo se igre in šalili. Seveda smo se tudi učili.« Lana P.D.
»Bilo mi je zelo všeč in upam, da bom še kdaj doživela tak teden.« Zoja H.
»Bilo je super, saj sem lahko razširila znanje angleškega jezika ter spoznavala tradicijo Angležev.« Nela C.
»Bilo je lepo, ker smo se veliko smejali in se nekaj novega tudi naučili. Upam, da bo tečaj tudi naslednje leto.« Staša K.

Učiteljice angleščine