Naša šola se je v ponedeljek, 17. 10. 2016, udeležila 51. spominskega teka. Tek je bil štafetnega tipa, razdeljen v kategorije po triadah. Našo šolo je zastopalo 24 učencev.  Med številčno udeležbo smo dosegli kar nekaj odličij. V kategoriji najmlajših deklic, od 1. do 3. razreda, so si Iza Ošlaj, Mia Topovšek in  Katja Egić priborile 3. mesto. V isti kategoriji so dečki pometli s konkurenco. Zlati so bili Maj Balažic, Žiga Kosi in Samo Bauer, bronasti pa Val Hajdenkumer, Vito Ferčak in Alex Gutalj. V kategoriji dečki od 4. do 6. razreda so naši učenci dosegli srebrno priznanje. Za našo šolo so tekli Aleksander Toplak, Nino Gerič in Uroš Šarkezi. Najvišje so se zavihtele še deklice od 7. do 9. razreda, in sicer Mia Žekš, Ana Lukač in Blaža Čeh.

Še enkrat čestitamo vsem tekačem.

Mentorica Polonca Horvat