Minuli teden je za tretješolce minil v aktivnem spoznavanju narave in umetniške dejavnosti.
Tako smo v letošnjem Tednu otroka, ki je potekal od 2. do 8. oktobra, povabili sonce v šolo, čeprav tisto pravo ni vedno sijajo, so bile naše učilnice nabite s pozitivno energijo. Teden smo začeli s pohodom do Rakičana, kjer smo se sprehodili skozi veličasten grajski park z mogočnimi drevesi, nato pa pohod zaključili z ogledom grajskih konjev. Polni novih vtisov in znanj smo se vračali proti šoli, kjer smo domišljiji prepustili prosto pot z ustvarjanjem. Teden smo zakjučili z ogledom gledališke predstave Zvezdica zaspanka – poetični predstavi o ljubezni in srčnosti. Želimo si, da bi je bilo med nami čim več.

Učiteljice 3. a in 3. b