Tudi letos se je naša šola udeležila Festivala Inovativnosti, Znanosti in Ustvarjalnosti mladih – IZUM 2017, katerega organizator je regionalni center ZOTKS s sedežem v Murski Soboti. Festival se je odvijal od 22. do 23. novembra v centru Maximus v Murski Soboti.
V četrtek, 23. novembra, je potekala slavnostna akademija Zveze za tehnično kulturo RC Murska Sobota, na kateri smo prejeli naziv NAJ Raziskovalna šola 2017, v kategoriji večjih šol, in priznanje za doseženo 1. mesto na razstavi ustvarjalnosti Mladi za napredek Pomurja, v kategoriji »splošna predstavitev šole«. Učitelj Miran Podojsteršek je prejel plaketo za naj mentorja s področja tehnike, učenka Brina Podgajski Kampuš pa je prejela srebrno priznanje iz logike.
Iskrene čestitke vsem, ki ste na kakršenkoli način pripomogli k tem uspehom in hvala za ves trud.

Ravnateljica Sonja Čerpnjak

img_5741_1