Občinsko prvenstvo v rokometu

Naša šola je bila v sredo, 29.11.2017, gostiteljica občinskega  prvenstva v rokometu za dečke. Sodelovale so tri šole iz naše občine. V prvem srečanju je OŠ Bakovci z enim zadetkom prednosti premagala našo šolo. V drugi tekmi med OŠ II in OŠ Bakovci so bili ponovno boljši rokometaši iz Bakovcev. V zadnjem srečanju so naši rokometaši v izjemno napeti končnici z OŠ II nekoliko popustili tako, da je zmaga na koncu zasluženo pripadla gostujoči ekipi. Za našo šolo so nastopili: Alen Kraut, Urh Skok Ostojić, Miha Zelko, Blaž Forjan, Lovro Rep, Niko Zver, Matic Donša, Timotej Plahut, Alex Elijaš, Vid Mešič, Rok Rituper, Maks Matuš in Timotej Söke.
Vsem našim rokometašem čestitke za prikazano borbenost in lep odnos na turnirju.

Mentor Mario Čep

img_3576_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.