Novoletna okrasitev šole 2017

Tehniški dan se je začel kot vsak običajen šolski dan ob 8.15 uri. Najprej smo se dobili v matičnih učilnicah, nekateri učenci pa smo nato pomagali učiteljem krasiti jelko, jedilnico ter vse hodnike na predmetni stopnji. Medtem ko smo mi okraševali, so učenci na predmetni stopnji od 6. do 9. razreda izdelovali izdelke, kot so zvezde in jelke. Najprej so začeli izdelovati zvezdice, ki so jih potem prinašali v šolsko avlo, da smo jo okrasili. Ko smo videli, da nam nihče več ne prinaša zvezdic, nas je par odšlo po razredih v prvem, drugem in tretjem nadstropju, tako smo pridobili še več zvezdic za okraševanje. Po okrašeni avli smo se premestili v jedilnico. Nekaj časa po izdelovanju zvezdic so začele po razredih krožiti tudi jelkice, ki smo jih obesili v naši šolski jedilnici. Ko smo šli v vsako nadstropje, ki smo ga okrasili, smo lahko pred vrati videli tudi kakšne snežake in darila. Ta tehniški dan je trajal do 12.30.  Meni osebno in kot tudi verjetno vsem učencem naše šole se je tehniški dan zdel zabaven, poučen in ustvarjalen. Od učitelja Franca Bencaka sem prejela novico, da imamo najlepšo jelko izmed vseh štirih osnovnih šol.

Lana Vidovič, 8.b

 

img_3603_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.