Regijsko tekmovanje iz konstruktorstva in obdelave gradiv

V petek, 6. 4. 2018, je bilo na naši šoli regijsko tekmovanje v konstruiranju in obdelavi gradiv, katerega se je udeležilo 173 tekmovalcev s celotnega Pomurja. Našo šolo je zastopalo 16 učencev od 1. do 9. razreda, ki so tekmovali v različnih panogah in dosegli izvrstne rezultate. Najboljši pa so bili:

  • Nik Jug je osvojil 1. mesto v kategoriji K1 Konstruiranje z Lego gradniki za najmlajše,
  • Aljoša Grčar je osvojil 1. mesto v kategoriji  T1 Izdelava izdelka iz papirja,
  • Enej Pintarič in Anej Serec sta osvojila 1. mesto v kategoriji D1 Iz učenčeve domače delavnice.

Vsi štirje so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 12. 5. 2018. Prav tako so se dobro odrezali tudi drugi naši tekmovalci, saj so dosegli še več 2., 3. in 4. mest. Šolo so zastopali še: Matic Kranfogel, Žiga Grah, Jaša Grčar, Aljaž Kokol Povh, Filip Horvat, Maks Matuš, Kai Borovič, Sanja Balažic, Tinkara Söke, Luka Horvat, David Györek in Timotej Söke.
Čestitamo!

img_4105_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.