OŠ III Murska Sobota se priključuje prvemu Nacionalnemu mesecu skupnega branja, ki bo potekal v času od 8. septembra do 8. oktobra 2018 po vsej Sloveniji. 8. september, uradni začetek skupnega branja, je hkrati tudi mednarodni dan pismenosti. Na šoli bomo pripravili različne oblike skupnega branja za naše učence v sklopu pouka, hkrati pa bomo v dogajanje vključili tudi starše in PIŠK Murska Sobota s projektom Rastem s knjigo. Vse dogodke v povezavi z Nacionalnim mesecem skupnega branja 2018 bomo objavljali na spletni strani šole. Na spodnji povezavi si lahko preberete kaj več o projektu in spremljate dogodke, ki bodo potekali po vsej Sloveniji, ter Unescovo poslanico ob mednarodnem dnevu pismenosti.

Poslanica UNESCA ob mednarodnem dnevu pismenosti 2018
Mesec skupnega branja