Tudi letos se je naša šola udeležila Festivala Inovativnosti, Znanosti in Ustvarjalnosti mladih – IZUM 2018, katerega organizator je regionalni center ZOTKS s sedežem v Murski Soboti. Festival se je odvijal od 21. do 23. novembra v centru Maximus v Murski Soboti.
V četrtek, 22. novembra, je potekala slavnostna akademija Zveze za tehnično kulturo RC Murska Sobota, na kateri smo prejeli naziv NAJ Raziskovalna šola 2018, v kategoriji večjih šol. Učitelj Bojan Kuprivec je prejel plaketo za naj mentorja s področja tehnike, učitelj Slavko Sapač pa za aktivno in uspešno sodelovanje in strokovno in pedagoško delo na področju tekmovanj iz znanja, učenka Staša Korpič pa je prejela srebrno priznanje iz logike.
Iskrene čestitke vsem, ki ste na kakršenkoli način pripomogli k tem uspehom in hvala za ves trud.

Ravnateljica Sonja Čerpnjak

i18_1