DP v skokih na MPP

V sredo, 6.3.2019, je na OŠ Tabor Maribor bilo polfinale državnega prvenstva v skokih na mali prozni ponjavi. Na tekmovanju so nastopili tudi naši učenci in dosegli odlične rezultate.
Ekipa najmlajših deklic v sestavi Jerca Recek, Ela Gomboc, Maša Kos, Maša Žalig in Urška Obal si je priskakala 1. mesto. Med posameznicami je bila Jerca Recek tretja. Med najmlajšimi dečki je Mark Durič zasedel 3.mesto. Ekipa mlajših dečkov v sestavi Lan Šalamun, Keano Švenda, Alex Vukan, Erik Gomboc in Val Hajdenkumer je zasedla 2. mesto in se uvrstila na državno prvenstvo. Med posamezniki je Lan Šalamun bil tretji.
Na državno prvenstvo se je iz kategorije mlajših deklic uvrstila tudi Gaja Krčmar.
Odlične skoke pa so uprizorile tudi starejše deklice. Ekipa v sestavi Katarina Kovačec, Iva Cirkvenčič, Klara Györek, Doroteja Pernat in Melani Seratin so si priskakale 1.mesto. Tudi posamezno je Katarina premagala vso konkurenco, saj je stopila na najvišjo stopničko in bo prav tako skupaj z ekipo zastopala našo šolo na državnem prvenstvu. Še enkrat iskrene čestitke vsem učencem.

Mentorica: Polonca Horvat

20190306_125728_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.