Regijsko tekmovanje iz konstruktorstva in obdelave gradiv 2019

V petek, 5. 4. 2019, je bilo na naši šoli regijsko tekmovanje v konstruiranju in obdelavi gradiv, katerega se je udeležilo 160 tekmovalcev s celotnega Pomurja. Našo šolo je zastopalo 16 učencev od 1. do 9. razreda, ki so tekmovali v različnih panogah in dosegli izvrstne rezultate. Najboljši pa so bili:

  • Aljoša Grčar in Stela Kovač sta osvojila 1. mesto v kategoriji  T2 Izdelava izdelka iz lesa z uporabo električnega orodja,
  • Vid Šinko je osvojil 2. mesto v kategoriji  T1 Izdelava izdelka iz papirja,
  • Matic Kranfogel je osvojil 2. mesto v kategoriji K1 – Lego 1. triletje,
  • Aleksander Nelson Hujs je osvojil 3. mesto v kategoriji K1 – Lego 1. triletje.

Aljoša Grčar, Stela Kovač in Vid Šinko so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 18. 5. 2019. Prav tako so se dobro odrezali tudi drugi naši tekmovalci. Šolo so zastopali še: Nik Jug, Enej Pintarič, Kai Borovič, Nuša Gomboc, Urša Šlibar, Amadej Kastelic, Ana Žvokelj, Jaša Grčar, Neli Režonja, Vid Vouri in Tim Varga Gostojić.
Čestitamo!

Mentorji

img_7463_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.