Mednarodni nogometni turnir INTEGRA CUP

Učenci naše šole in dva učenca iz OŠ IV so sestavljali nogometno ekipo, ki je v sredo, 15. 5. 2019, uspešno nastopila na mednarodnem nogometnem turnirju v Kapfenbergu v Avstriji. Naša ekipa je tekmovala v skupini šestih nogometnih ekip. Po odigranih petih tekmah je naša ekipa dosegla štiri zmaga in doživela en poraz. To je na koncu zadostovalo za odlično drugo mesto. Za najboljšega igralca – strelca v naši skupini je bil izbran naš učenec Niko Zver.
Za ta izjemen uspeh so zaslužni naslednji igralci: Niko Zver, Tian Rantaša, Maj Rantaša, Vid Babič Ibša, Benjamin Baranja, Jasmin Cener in Uroš Šarkezi.
Ekipo sta na turnirju uspešno vodila športna pedagoga Nejc Juteršnik iz OŠ IV in Mario Čep iz OŠ III Murska Sobota.

20190515_134832_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.