V ponedeljek, 3. 2. 2020, nas je na šoli obiskal gospod Andrej Pešec, ki deluje kot psiholog, pedagog, strokovnjak za odnose, vzgojo ter osebni razvoj. Kot strokovni sodelavec sodeluje s preko 1000 zavodi v Sloveniji in na tujem. Vodil je že preko 1000 predavanj in izobraževanj, za katere so značilni nenavadni praktični primeri, sinteza sodobnih celostnih znanj, modrosti, motivacijske filozofije ter zanimive zgodbe iz vsakdanjega življenja. Svoje znanje in izkušnje je tokrat predstavil našim učencem v okviru aktivnosti Otroškega parlamenta, kjer je letos osrednja tema Moja poklicna prihodnost. Govoril je tudi o pomenu znanja, interesov, ciljev, želja, talentov ter pravilnih odločitev za poklic in življenje.

Mentorica šolske skupnosti in Otroškega parlamenta Darja Žižek

img_8832_1