Spoštovani!

Ker se v ponedeljek, 16. marca, zapirajo vse vzgojno-izobraževalne ustanove v Sloveniji in se bo pouk marsikje preselil v spletne učilnice, smo se v Založbi Rokus Klett odločili, da vsem učiteljem/profesorjem in učencem/dijakom od 13. marca dalje omogočimo brezplačen celodnevni dostop do vseh naših elektronskih in interaktivnih gradiv (učbenikov, delovnih zvezkov, samostojnih delovnih zvezkov in vadnic), ne glede na to, gradivo katere založbe uporabljate.

Gradiva so brezplačno dostopna na spletnih straneh:

OSNOVNA ŠOLA
www.Lilibi.si (1.–3. razred)
www.Radovednih-pet.si (4.–5. razred)
www.iRokus.si in www.iRokusPlus.si (6.–9. razred)
www.znamzavec.si (interaktivne osnovnošolske vadnice za SLO, MAT, ANG, KEM)

SREDNJA ŠOLA
www.iRokus.si

Postopek prijave/registracije:

Na izbranem portalu kliknite na gumb Prijava.
Če ste že uporabnik portala, vnesite svoj e-naslov in geslo ter sledite navodilom. Če na portal dostopate prvič, kliknite na polje Nimam še uporabniškega računa in vnesite zahtevane podatke. Tako se boste registrirali in ustvarili uporabniški račun.
a. Na portalu iRokus.si gradiva v svojo iZbirko dodate s klikom na gumb Dodaj brezplačna gradiva.
b. Na portalih Lilibi.si, Radovednih-pet.si in iRokusPlus.si pa vas bodo vsa gradiva že čakala v vaši iZbirki.
Priporočamo uporabo brskalnika Mozilla Firefox.

Prijazen pozdrav!

Maruša Dejak,