Učenci naše šole smo tudi letos z likovnimi in literarnimi deli sodelovali na 20. regijskem natečaju na temo “Naravne in druge nesreče – DELUJMO PREVENTIVNO”. Zato smo se v sredo, 23. 3. 2016, štirje učenci naše šole skupaj z mentoricami in ravnateljico odpravili na OŠ Križevci pri Ljutomeru. Tam je namreč potekala zaključna prireditev in podelitev nagrad učencem najboljših prispevkov. Prireditev se je začela s himno, ki jo je zapel pevski zbor. Sledil je govor tamkajšnje ravnateljice, izvedeli pa smo tudi marsikaj poučnega o nesrečah ter o nujnosti medsebojne pomoči. Učenci OŠ Križevci pri Ljutomeru so prireditev obogatili z glasbenimi in plesnimi točkami. Sledila je podelitev nagrad in pogostitev. Tega dneva ne bom nikoli pozabila, saj sem za svoj spis bila tudi jaz nagrajena.

Isa Fijok, 6.b

img_2707_1