Za to šolsko leto je končano tekmovanje iz fizike, ki je potekalo na treh stopnjah.
Šolsko tekmovanje je bilo v sredo, 3. februarja. Udeležilo se ga je 12 učencev iz 8. razreda in 15 učencev iz 9. razreda. Iz 8. razreda so bronasto Stefanovo priznanje osvojili štirje učenci. Na področno tekmovanje sta se uvrstila: Tilen Jug in Karlo Egić.
Iz 9. razreda je bronasto Stefanovo priznanje osvojilo 11 učencev. Na področno tekmovanje so se uvrstili: Jan Copot, Nicole Ravš, Katerina Trpkovska, Domen Rituper, Asja Benčec in Klara Konkolič,
Področno tekmovanje je potekalo v petek, 18. marca, na OŠ Puconci. Med osmošolci sta tekmovala Tilen Jug in Karlo Egić. Oba sta osvojila srebrno priznanje. Tilen se je z najboljšim rezultatom uvrstil na državno tekmovanje, ki je bilo 9. 4. v Mariboru, na Fakulteti za naravoslovje in matematiko.
Devetošolce so zastopali Jan Copot, Katerina Trpkovska, Domen Rituper, Asja Benčec in Klara Konkolič. Domen je osvojil srebrno priznanje.
Čestitamo!

Učitelja fizike