Za to šolsko leto je končano tekmovanje iz matematike, ki je letos prvič potekalo na dveh stopnjah.
Šolsko tekmovanje, bolj znano pod imenom Kenguru, je bilo v četrtek, 17. marca. Tekmovali so učenci od 1. – 9. razreda. Skupaj jih je bilo 209. Osvojili so 85 bronastih priznanj.
Letos so se prvič najboljši tekmovalci od 5. – 9. razreda s šolskega tekmovanja uvrstili na državno tekmovanje. Našo šolo, ki je bila gostiteljica za pomurske šole, je zastopalo 9 učencev. Njihovi dosežki so bili odlični: zlato priznanje je osvojil učenec 9.a razreda, Žiga Škalič. Srebrna priznanja so osvojili: Vitja Rodež iz 5.b, Staša Korpič iz 6.a, Brina Podgrajski Kampuš iz 7.a, Tilen Jug iz 8.a ter trije učenci iz 9. razreda: Nicole Ravš, Domen Rituper in Nino Žalik.
Tekmovalcem čestitamo.

Učitelji matematike