Spoštovani starši in učenci!
V jeseni se bo pričelo zadnje leto obveznega šolanja za vašega otroka. Kmalu bo moral sprejeti odločitev za svoje nadaljnje šolanje. Ker je to zelo pomemben korak na njegovi življenjski poti, je prav, da se nanj dobro pripravi. Pri tem ste mu najbolj v pomoč vi – starši, pa tudi šola.
Vabimo vas, da se v torek, 10. 5. 2016 ob 16.30 v šolski jedilnici udeležite delavnice Izbiranje poklicne in izobraževalne poti za starše IN učence z naslednjim dnevnim redom:
•    Dejavniki izbire poklica;
•    Interesi in sposobnosti;
•    Aktivnosti povezane z vpisom učencev v srednje šole;
•    Vprašanja in razmišljanja.
Delavnica vam daje možnost, da skupaj z vašim otrokom ugotovite potrebe in pričakovanja na področju poklicne orientacije in se seznanite z različnimi dejavniki poklicne izbire s poudarkom na otrokovih interesih in njegovih močnih področjih.
Individualne govorilne ure pri razredničarkah bodo potekale na isti dan, v času od 15.30 do 16.30, v matičnih učilnicah posameznega razreda.

Vabljeni!

Šolska svetovalna služba