Petošolci so tudi letos opravili kolesarki izpit. Po teoretičnem delu učenja na daljavo in praktičnih pripravah v šoli so svoje znanje dokazali  še v četrtek, 24. 9. 2020,  na prometnem poligonu  Centra varne vožnje. Pot se je začela z varno opremljenimi kolesi in s čeladami na glavi pri OŠ III M. Sobota v spremstvu policije, učiteljev spremljevalcev, prometnikov in staršev. Kolona petošolcev je bila kar dolga, vendar so varno in brez težav prispeli na cilj. Pri izvedbi samega izpita so učiteljem ocenjevalcem pomagali tudi starši, za kar se jim zahvaljujemo. Preizkušali so se tudi v vožnji na spretnostnem poligonu, kjer so bili več ali manj uspešni. Tudi vreme nam je bilo naklonjeno in vroč sončen dan se je za vse učence uspešno končal – lahko so se  veselili svojega kolesarskega uspeha.
ČESTITAM IN VARNO VOŽNJO želim!

Mentorica prometnega krožka Suzana Juteršnik

(Avtor fotografij Tomi Gönc, PP Murska Sobota)