Teden otroka

V tednu od 7. 10. 2024 – 11. 10. 2024 je potekal teden otroka, ki smo ga obeležili tudi na naši šoli, zato smo v času RaP-a dejavnosti organizirali nekoliko drugače.
Osrednja nit tega tedna je bila Otroštvo nekoč in danes in tako so učenci spoznavali razlike in podobnosti življenja otrok nekoč in v današnjem času.
Med učence smo povabili starejše osebe, ki so jim pripovedovale kakšnega otroštva so bili deležni, ogledali smo si tudi črno-bel film Kekec in tako so učenci lahko videli kakšne filme so snemali nekoč, prav tako pa je tudi sama vsebina filma prikazovala otroštvo in življenje v preteklosti. V četrtek smo se na šolskem igrišču igrali “indašnje igre”, v petek pa smo “pajali krüj”, pri tem pa so učenci zelo uživali.

Tina Tkalec