V sredo, 2. 12., je na šoli potekal tehniški dan.  Učenci smo se zbrali v učilnicah kot vsak dan in pričeli z izdelovanjem papirnatih okraskov. Čeprav je tovrstna dejavnost od nas zahtevala kar nekaj zbranosti in potrpežljivosti, smo nalogo opravili precej uspešno. Ko je vsak učenec naredil vsaj dve snežinki, smo se lotili okraševanja naših učilnic. Istočasno pa so nekateri s papirnatimi okraski, ki so nastali v razredih, polepšali tudi naše hodnike. Tudi učenci razredne stopnje so tehniški dan  izkoristili za to, da so polepšali njihov del šole. Z učiteljicami so naredili marsikaj zanimivega. Ko smo končali z delom, smo se odpravili domov. Da je bil tehniški dan uspešen, kaže lepa novoletna dekoracija na celotni šoli.

Anja Gujt, 9.a

img_6939_1Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.