19. decembra je bila na naši šoli organizirana glasbena prireditev, ki jo je popestril bazar. S prijetnim programom smo se poslovili od odhajajočega  se leta. Rdeča nit prireditve je bila zgodbica Hanina božična želja izpod peresa Aleksandre Pinterič. Govori o dekletcu na invalidskem vozičku, ki si za božič zaželi življenje, ki ga živijo njeni vrstniki. Zgodba nam sporoča, da niso pomembne le materialne stvari, temveč tudi zdravje, sreča in ljubezen. Dogajanje so popestrile plesne in glasbene točke učencev naše šole, gospa ravnateljica pa je v svojem govoru poudarila pomen hvaležnosti za vsakodnevne majhne prijaznosti. Na bazarju ste lahko kupili različna božična darilca ter piškote, ki so jih izdelali učenci sami. Družili pa ste se lahko tudi v kavarni, v kateri je šolska kuhinja nudila razne slaščice in napitke. Nastopajoči učenci se zahvaljujemo učiteljici glasbene umetnosti Tjaši Šimonka ter ostalim, ki so pripomogli k izvedbi prireditve in bazarja.

Ana Stančin, 8.b

img_7011_1