V petek, 28. 5. 2021, je bilo na naši šoli regijsko tekmovanje v konstruiranju in obdelavi gradiv. Našo šolo je zastopalo 8 učencev od 6. do 9. razreda, ki so tekmovali v različnih panogah in dosegli izvrstne rezultate.

• Aljoša Grčar in Stela Kovač sta osvojila 1. mesto v kategoriji  T2 Izdelava izdelka iz lesa z uporabo električnega orodja,
  • Vid Šinko je osvojil 2. mesto v kategoriji  K5. Izdelava  dokumentacije s programom Google Sketchup,
  • Neli Režonja je osvojila 3. mesto v kategoriji T1. Izdelava izdelka iz papirja,
  • Tilen Plahut in Nejc Titan sta osvojila 2. mesto v kategoriji T3. Izdelava izdelka iz umetne mase,
  • Uroš Kuhar in Matic Jakob sta osvojila 1. mesto v kategoriji T4. Izdelava izdelka iz kovine.

Aljoša Grčar, Stela Kovač, Vid Šinko, Uroš Kuhar in Matic Jakob so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 5. 6. 2021 v Mariboru.
Čestitamo!

Mentorja