V torek, 15. 6. 2021, smo učenci devetih razredov imeli tradicionalno poslovilno valeto, na kateri smo se poslovili od naših osnovnošolskih dni. Samo valeto smo pripravljali precej časa, pri tem pa se še enkrat v imenu obeh razredov zahvaljujem učiteljicam Polonci Štumpf, Lari Petek in Mihaeli Ružič, ki so nam pri vseh pripravah in organizaciji pomagale. Brez njih naša valeta ne bi bila takšna kot je bila. Še enkrat pa se zahvaljujem vsem učiteljem, ki so nas v teh devetih letih naučili veliko novega in nam dali podlago, s katero bomo nadaljevali šolanje. Posebna zahvala pa gre našima razredničarkama, učiteljici Simoni Mavrič Kustec in učiteljici Tadeji Gobar, ki sta v teh letih skrbeli za nas, nam nudili podporo in nas kot vsi učitelji učili, pa ne samo učne snovi, temveč tudi o življenju.
Hvala vsem.