Skozi vrata OŠ III Murska Sobota je letos prvič vstopilo 46 prvošolk in prvošolcev, ki so skupaj s starši že nestrpno odštevali dneve do 1. septembra.
Vstop v prvi razred osnovne šole je velika prelomnica tako za otroke kot njihove starše, zato smo se učiteljice prvih razredov še posebej potrudile, da bo prehod iz vrtca v šolo čim bolj prijeten.
Po uvodnem nagovoru podžupanje, gospe Bernarde Ružič, so jih z nastopi pozdravili še starejši učenci in gospa ravnateljica. Učiteljici in vzgojiteljici smo jih pospremile v razrede, kjer so jih čakala darilca za prvi šolski dan. Kot je običajno za 1. šolski dan, sta učence v razredu pričakala makova pogača in mleko, da bodo male glavice brihtno in smelo hodile v šolo.
Vsi učitelji in učenci šole jim želimo čim več prijetnih šolskih dni, da bo šolsko leto uspešno, polno lepih rezultatov in spominov. Naj jih vedno na pragu šole zajame radovednost, učiteljice naj jih pričakajo z nasmehom in sošolci z objemom.

Učiteljice prvih razredov

IMG_0912_1