Od  3. do 9. oktobra bo tudi na naši šoli potekal Teden otroka. Osrednja tema letošnjega Tedna otroka je SKUPAJ SE IMAMO DOBRO.  Na naši šoli bodo potekale v okviru razširjenega programa naslednje dejavnosti:

  • ponedeljek, 3. 10. 2022

ŠPORTNO DRUŽENJE

Razgovor z učenci v razredu  na temo SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Prijateljstvo je nekaj, po čemer mladi najbolj hrepenijo. V pogovoru se bomo osredotočali na pomen povezanosti, zaupanja, druženja, skupnih dogodivšin, sproščenosti in zabave. V popoldanskem času od 12.50 naprej bo na športnem igrišču potekala vadba po postajah za otroke.

  • torek, 4. 10. 2022

LIKOVNO USTVARJANJE

Učenci bodo na likovni način izrazili, kako in na kakšen način ali pa s kom vse se imajo dobro.

  • sreda, 5. 10. 2022

PLESNO DRUŽENJE UČENCEV

Učenci bodo zaplesali ob pesmi na temo prijateljstva.

  • četrtek, 6. 10. 2022

Učenci od 1. do 5. razreda si bodo ob 10.30 v šolski telovadnici ogledali cirkuško predstavo.

KOSTANJEV PIKNIK NA ŠOLSKEM IGRIŠČU od 13.00 naprej za učence od 1. do 5. razreda

  • petek, 7. 10. 2022

IGRALNI DAN S PRIJATELJEM