V nedeljo, 13. 11. 2022, je bil mednarodni dan prijaznosti, zato smo v ponedeljek, 14. 11. 2022, na predmetni stopnji izvedli razredne ure na to temo, učenci razredne stopnje pa so se o prijaznosti pogovarjali kar cel teden in izvajali različne dejavnosti. Na uvodnem srečanju učiteljev v tem šolskem letu je gospa Polona Požgan podala misel, da je prijazno biti prijazen, zato smo se tudi na naši šoli odločili, da bomo prijaznosti namenili kar cel teden. Kot rdeča nit tega šolskega leta je prijateljstvo, kar sovpada s prijaznostjo, zato smo prijazni in prijateljski poskušali biti cel teden. Vsak razred je izvedel različne dejavnosti – izdelovali smo harmonike prijaznosti, žrebali prijazne misli, pisali prijazna sporočila prijatelju, izdelovali roke prijateljstva, plesali ples prijateljstva, pohvalili izbrano osebo, družinskim članom smo sporočali, da jih imamo radi, se vsaj eni osebi zahvalili, krasili asfalt okrog naše šole s prijaznimi sporočili, vsakemu posameznemu učitelju prilepili kuverto s prijazno mislijo na vrata učilnice in še in še bi lahko naštevali. Dejavni smo bili tudi učitelji in tvorili krog prijateljstva z odtisi rok ter prijaznimi, pozitivnimi in motivacijskimi sporočili.

Kolektiv OŠ III MS

20221114_181020_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.