V petek, 2. 12. 2022, je naša šola organizirala polfinale državnega prvenstva v akrobatiki. Med 130 tekmovalci so bili odlični tudi naši učenci. Ekipa najmlajših deklic v sestavi Antonela Sedonja, Ela Pertoci Gostojić, Neža Šmid in Veronika Camplin je zasedla drugo mesto. Drugo mesto in uvrstitev na finale državnega prvenstva, ki bo 13. 12. 2022 v Kopru, so osvojile tudi ekipa mlajših deklic, ekipa starejših dečkov in ekipa starejših deklic. Ekipa mlajših deklic je za 0,10 točke zaostala za prvim mestom, ekipa starejših deklic pa za 0,40. Šolo so odlično zastopali Leni Cipot, Mara Recek, Mija Škraban, Nuša Hanc in Manja Žalig pri mlajših deklicah, Maša Farič, Maša Žalig, Jerca Recek, Zoja Čerpnjak in Nia Casar pri starejših deklicah. Pri starejših dečkih pa so tekmovali Lan Šalamun, Keanu Švenda, Lan Dominko in Alex Vukan.

Mentorica Polonca Horvat

20221202_122806_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.