V petek, 31. 3. 2023, je bilo na naši šoli regijsko tekmovanje v konstruiranju in obdelavi gradiv. Našo šolo je zastopalo 12 učencev, ki so tekmovali v različnih panogah in dosegli dobre rezultate.

• Luka Casar in Nik Copot sta tekmovala v kategoriji K1 konstruiranje z Lego gradniki.
  • Tobija Gornjec je tekmoval v kategoriji K2 konstruiranje in zasedel drugo mesto.
  • Tine Šalamon in Sara Zelko sta tekmovala v kategoriji T2 – Izdelava izdelka iz lesa z uporabo električnega orodja in zasedla drugo mesto.
  • Jakob Klemenčič in Natanael Marič sta tekmovala v kategoriji T1 – Izdelava izdelka iz papirja.
  • Gregor Kuhar in Neo Forjanič sta tekmovala v kategoriji T3 – Izdelava izdelka iz umetne mase.
  • Luka Zver in Neli Režonja sta tekmovala v kategoriji T4  – Izdelava izdelka iz kovine.

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene rezultate.

Mentorji

IMG_1864_1