V tem tednu, od 2. do 6. 10. 2023, smo se učenci in učitelji na OŠ III Murska Sobota odzvali pobudi Zveze prijateljev mladine Slovenije ob Tednu otroka, ki poteka 2. – 8. 10. 2023.
Tema letošnjega Tedna otroka je “Zakaji in zatoji radovednosti”. Zato smo učitelji aktiva razširjenega programa za učence v tem tednu pripravili zanimive dejavnosti.
V ponedeljek so se učenci lahko prosto igrali s svojimi igračami na igrišču šole, v torek so bili aktivni v “Športnem popoldnevu”, kjer so spodbujali ljubezen do športa in igre na pripravljenem poligonu, v sredo so spoznavali ukulele in uživali ob glasbi ter plesu z novimi “bansi”, v četrtek so ustvarjali z naravnimi materiali, ki so jih prinesli od doma, v petek pa uživali ob pripravljeni zdravi hrani v okviru naravoslovnega dne, ki je potekal ta dan.
Učitelji aktiva razširjenega programa ocenjujemo, da so se učenci v tem tednu naučili veliko novega in zanimivega ter uživali v opisanih dejavnostih.

Učitelji aktiva razširjenega programa OŠ III Murska Sobota

20231005_131034