V sredo, 18. 11. 2015, je na OŠ Dobrova potekalo polfinale DP v gimnastiki za osnovne šole. Tekmovanja se je udeležila tudi naša šola in dosegla odlične rezultate. Med najmlajšimi deklicami so Ana Žvokelj z 2., Dunja Ana Colombo s 3., Gaja Krčmar s 6. in Neli Čep s 7. mestom ekipno dosegle odlično 2. mesto. Prav tako so odlično 2. mesto ekipno dosegle mlajše deklice.  Za ekipo so nastopile: Katarina Kovačec, Doroteja Pernat, Pia Lipuš, Viki Kuhar, Iva Cirkvenčič in Vita Kološa Kušej. Tudi v kategoriji najstarejših deklet smo imeli predstavnice. Najvišje je spet posegla Asja Benčec, ob njej pa sta nastopili še Lara Najžar in Zarja Škrilec. Ekipa mlajših deklet in Asja Benčec kot posameznica so se uvrstile na DP v akrobatiki, ki bo 9. decembra v Izoli. Vsem učenkam še enkrat izrekamo iskrene čestitke in se nadejamo tudi v prihodnje tako lepih rezultatov.

Mentorica Polonca Horvat

FullSizeRender_1Več slik si lahko ogledate s klikom na povezavo.