Spominski tek

Učenci in učenke naše šole so v ponedeljek, 18. 10. 2021 nastopili na Spominskem teku, ki ga je na Trgu zmage pripravil Javni zavod za kulturo, turizem in šport MO Murska Sobota. Ekipa je štela tri tekmovalce, vsak izmed njih pa je moral s štafetno palico v roki preteči en krog v dolžini 320 metrov. Naša šola je nastopila s štirimi ekipami in dosegla naslednje rezultate:
mlajši dečki  (Mark Durič, Dej Đuričić, Neo Forjanič) 5. mesto
starejše deklice II (Lana Svetanič, Julija Horvat, Maša Farič) 7. mesto
starejše deklice I (Kaja Horvat, Dunja Ana Colombo, Lana Poredoš) 1. mesto
starejši dečki (Maj Kolbl, Miha Žekš, Val Hajdenkumer) 2. mesto

Vsem sodelujočim iskrene čestitke za dosežene rezultate.

Mario Čep, športni pedagog

img_20211018_171431_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.