Učitelji in razredi

1. vzgojno-izobraževalno obdobje (1. – 3. razred)

Razred Razrednik (vodi interesno dejavnost) Učitelj PB oz. 2. učitelj, vzgojitelj Učilnica Nadstr.

1. a

Ksenija Halas (šah, planinski krožek) Milena Novak

1 / 3

I.

1. b

Simona Šeruga (plesna igralnica) Suzana Varga

1 / 2

I.

2. a

Mojca Zauneker (gimnastika) Marija Veren (šah)

1 / 1

I.

2. b

Nataša Kutoš Sečko Ingrid Hari (plesna igralnica, lutkovni krožek)

1 / 4

I.

3. a

Nada Perš  (lego dacta, Cici vesela šola) Mira Pojbič Vöröš (eko vsebine, nemške urice)

2 / 4

II.

3. b

Darja Žižek Silva Klanfar (eko vsebine)

1 / 5

II.


2. vzgojno-izobraževalno obdobje (4., 5. razred)
Razred Razrednik (vodi interesno dejavnost) Učitelj PB Učilnica Nadstr.

4. a

Tanja Roš (literarno ustvarjanje) Gordana Kolarič

2 / 6

II.

4. b

Suzana Juteršnik (kolesarski izpit, Lego Dacta)

2 / 1

II.

5. a

Gabrijela Mastnak (naravoslovne ustvarjalnice) Marija Boldižar

M / 4

M.

5. b

Alenka Grčar (Vesela šola)

M / 1

M.


Romska pomočnika: Jožica Horvat, David Horvat.
Romska pomočnica v projektu “Skupaj za znanje – Izvajanje aktivnosti podpornih mehanizmov pridobivanja znanja za pripadnike romske skupnosti”: Damjana Pestner – skupaj z OŠ IV Murska Sobota.
Bolnišnični oddelek: Maja Novak Košar (likovni krožek).
Jutranje varstvo: Milena Novak (učilnica 1/6).

3. vzgojno-izobraževalno obdobje (6. – 9. razred)

Razred Razrednik Poučuje (vodi interesno dejavnost) Matična učilnica Nadstr.

6. a

Zorica Rojko Horvat
MAT, DOD, DSP

6

III.

6. b

Zorica Sečko
ZGO, DKE, IP TEV, DSP, DOD, ISP

9

II.

7. a

Sapač Slavko MAT, FIZ, DOP, DOD (strelski krožek, logika)

11

II.

7. b

Gordana Kolarič
GEO, OPB, IP Turistična vzgoja

12

II.

8. a

Marija Boldižar
ZGO, DSP, OPB

7

II.

8. b

Tina Kur
TJA, DOD, IPO          10        II.

9. a

Simona Prša
NAR, KEM, KEŽ, POK, ISP

4

III.

9. b

Vida Vratuša Podojsteršek SLJ (recitacijski krožek) 5 III.

Nerazredniki:
Učitelj Poučuje (vodi interesno dejavnost) Učilnica Nadstr.
Simona Mavrič Kustec TJA, ISP (skupnost učencev, otroški parlament)

15

I.

Terezija Gujtman SLJ, DOP, DOD 14 I.
Miran Podojsteršek TIT, FIZ, OGL, OGU, ELE, NIP (prometni krožek, modelarski krožek, tehnični krožek)

21

P

Suzana Novak SLJ, NEM, NI1, NI2, NI3, DOD, DSP 16 I.
Mario Čep ŠPO, IP- odbojka 8 II.
Tadeja Gobar TJA, IPO, NIP 18 I.
Franc Bencak LUM, LS1, LS2, LS3, ISP (likovni krožek) 13 I.
Tjaša Šimonka GUM, OPZ, MPZ, NIP, ISP
8 II.
Anica Nerad GOS, BIO, DSP, DOD, SPH, OPB
19 P
Polonca Horvat ŠPO, ZŽS (gimnastika) ŠD P
Bojan Kuprivec računalnikar (računalniški krožek) 1 III.
Ana Balažic MAT, DOP, DOD, DSP, organizatorka šolske prehrane

M/6

prizidek

zunanji sodelavci (badminton, odbojka, rokomet, košarka, nogomet, namizni tenis…)

ŠD

P