Sedmošolci vas pozdravljamo iz prekrasne pohorske vasice, kjer uživamo v številnih aktivnostih, izvedenih na svežem zraku v naravi. Doslej smo opazovali in raziskovali različne naravne in umetne ekosisteme v okolici doma Gorenje, podali smo se v bližnji gozd, v katerem smo se morali sami orientirati. Pot do nas je našel tudi Miklavž, ki nam je v nastavljenih copatih pustil sladko presenečenje. Bili smo tudi ustvarjalni, saj smo se seznanili s tehniko mokrega polstenja. Prosti čas preživljamo aktivno v telovadnici in na zunanjem igrišču. Večerne ure so namenjene duševnemu zdravju in razvijanju prioritetne naloge naše šole – prijateljstvu. Včeraj smo se naučili, kako prepoznati stres in ga s pomočjo različnih tehnik tudi učinkovito premagovati. Eno izmed njih – progresivno mišično relaksacijo – smo tudi preizkusili.  Danes nas čaka nova tema, tj. samopodoba.
Sporočamo vam, da se imamo lepo in se veselimo novih dogodivščin, ki nas še čakajo.

Lepe pozdrave vam pošiljamo vaši pohorski raziskovalci

IMG_20221206_113727_1