Z veseljem poročamo, da je naša šola ponovno sodelovala na festivalu IZUM – Festivalu inovativnosti, znanosti in ustvarjalnosti mladih, ki ga pripravlja Regionalni center ZOTKS s sedežem v Murski Soboti. Ta vedno združuje veliko zanimivih področij in je letos potekal od 21. do 25. novembra v nakupovalnem centru Maximus v Murski Soboti.
Na festivalu smo prejeli plaketo z nazivom Raziskovalna šola 2023, naš učitelj tehnike in tehnologije Aleš Zver pa je prejel plaketo Naj mentor tehnike 2023.
Kot šola smo se predstavili tudi na Razstavi ustvarjalnosti Iztoka Zrinskega s splošno predstavitvijo in z dejavnostmi naše šole. Osvojili smo prvo mesto. Poimenovali smo jo “Širimo obzorja prijateljstva in znanja”. Prikazali smo dejavnosti, ki smo jih izvajali celotno šolsko leto v sklopu prednostne naloge Prijateljstvo je največji zaklad in predstavili znanje, ki smo ga pridobili z raziskovalno nalogo Balonarski spektakel.