Spominski tek

Naša šola se je v torek, 17. 10. 2017, udeležila 52. Spominskega teka. Tek je bil štafetnega tipa, razdeljen v kategorije po triadah. Našo šolo je zastopalo 30 učencev.  Med številčno udeležbo smo dosegli kar nekaj odličij. V kategoriji najmlajših deklic od 1. do 3. razreda so si Iza Ošlaj, Katarina Hanc in Katja Egić pritekle 1. mesto. V isti kategoriji dečki so bili Maj Balažic, Žiga Kosi in Lan Šalamun tretji. V kategoriji deklic od 4. do 6. razreda smo spet bili tretji. Za našo šolo so tekle Vesna Mate, Lana Poredoš in Julija Horvat. Najvišje smo se zavihteli že drugo leto zapored v kategoriji deklic od 7. do 9. razreda in sicer v sestavi Mia Žekš, Ana Lukač in Blaža Čeh.
Še enkrat iskreno čestitamo vsem tekačem!

Mentorja Polonca Horvat in Mario Čep

20171017_155519_1

Več slik si lahko ogledate s klikom na sliko.