Proslavo ob slovenskem kulturnem prazniku smo imeli danes, 6. 2. 2018, ob 9. uri, v telovadnici naše osnovne šole. Proslavo je začel mladinski pevski zbor s slovensko himno. Nadaljevala je ga. ravnateljica, sledila pa je plesna točka, ki sta jo sestavili učiteljici Ingrid in Simona. Sledile so še tri pesmi otroškega pevskega zbora. Nato smo uspešno z deklamacijami nastopili devetošolci. Vmes je zapel tudi mlajši otroški pevski zbor, ki je delo opravil odlično. Sledil je še nastop učencev, ki obiskujemo izbirni predmet ansambelska igra in smo proslavo še bolj čarobno obarvali. Pred proslavo smo vsi imeli malo treme, ki pa je hitro izpuhtela. Bilo je super in vesela sem, da sem lahko sodelovala.

Taja Časar, 9.b

img_3835_1