V torek nas je obiskala Manjina babica, gospa Marija Žalig. Njenega obiska smo se zelo razveselili, saj nam je pripovedovala, kako je bilo nekoč, ko je bila ona tako majhna kot mi. S sabo je prinesla kar nekaj predmetov, ki so jih uporabljali nekoč in smo jih mi, vsaj nekateri, videli prvič. S sabo je imela tudi svoje zvezke, ki jih hrani za spomin. Zvezki so bili tisti čas drugačni, kot so zdaj naši, ki so lepi pisani. Povedala nam je, da so včasih otroci v šoli bili kaznovani, če česa niso naredili prav, oziroma če so bili poredni. Z njo smo zaplesali ljudske plese, s katerimi so si krajšali čas med igro. Naučila nas je tudi nekaj šaljivih izštevank. Čas z njo nam je hitro minil. Veseli smo bili njenega obiska.

Učenci 1.b z učiteljicama Ksenijo in Suzano

20190205_111834_1