Košarka in atletika

Košarka

V sredo, 22. 5. 2019, je na OŠ Karla Destovnika Kajuha v Šoštanju potekal kvalifikacijski košarkarski turnir vzhodne regije v igri 3X3. Naša šola je tokrat prvič sodelovala z moško in žensko ekipo. V izjemno močni konkurenci so naša dekleta osvojila 3. mesto in se uvrstila v finale letošnjega prvenstva v košarki 3X3. Dečkom se kljub veliki borbenosti žal ni uspelo uvrstiti v finale.
Čestitke vsem nastopajočim košarkarjem OŠ III MS.

Atletika

 Na področnem tekmovanju v atletiki, ki je bilo v ponedeljek, 20. 5. 2019, je naša šola osvojila medalje v naslednjih disciplinah:

  1. mesto : Mia Žekš ( 300m)
  2. mesto : Mia Žekš – Dunja Colombo – Julia Horvat – Selina Gyorek ( štafeta 4×100 m)
  3. mesto : Ema Kuplen ( vortex)

Čestitke.

Športna pedagoga Mario Čep in Polonca Horvat

20190522_102651_1

Več slik si lahko gledate s klikom na sliko.