Osnovna šola IV Murska Sobota je že tretje leto zapored organizirala poseben dogodek, namenjen razbijanju predsodkov in stereotipov do učencev s posebnimi potrebami in vzgajanju otrok v strpne in občutljive osebe. Učenci vseh šol murskosoboške občine, in sicer Osnovne šole I, Osnovne šole II, Osnovne šole III, Osnovne šole IV in Osnovne šole Bakovci so se včeraj, 15. 3. 2016, družili na športno-zabavnem srečanju, kjer so z dobrim sodelovanjem v štafetnem tekmovanju dokazali, da ni zgolj pomembno tekmovati, ampak sodelovati in prispevati k skupnim dosežkom. Naši učenci iz 4. a in 4. b razreda so na tekmovanju uživali, nekateri spoznali nove prijatelje in se prepustili domišljiji v skupnem ustvarjanju velikega plakata.

Aleksandra Grah

dsc_3572_1