Spoštovani učenci in starši.

Tedni učenja na daljavo kar hitro minevajo. Novih izzivov smo se lotili eni bolj, eni manj zagnano, enim tak način ustreza, nekaterim ne, nalog je enim ravno prav, drugim preveč, enim premalo… Vsi smo se morali spopasti z novim načinom dela in ob tem ugotavljamo, da pogrešamo šolo, druženje, prijatelje, sodelavce. A ta čas nam daje tudi veliko priložnosti, da vsak pri sebi odkrije, kaj vse je zmožen narediti sam, s kakšnimi izzivi se je pripravljen spopasti in kako si lahko zapolni čas.
Pred nami so prvomajske počitnice. Tokrat lahko rečemo, da ste si jih pošteno zaslužili. Med počitnicami obeležujemo tudi dva, za Slovence pomembna praznika, 27. april – dan upora proti okupatorju ter 1. maj – praznik dela. Naj bo to čas počitka, lenarjenja, aktivnega preživljanja prostega časa, prijateljevanja s kakšno dobro knjigo, igranja ter opravljanja del v naravi.
Z delom nadaljujemo v ponedeljek, 4. maja. Bodite in ostanite zdravi. Držite pesti, da se kmalu srečamo v šoli.

Ravnateljica Sonja Čerpnjak